| LED arka ışık | Beyaz, 2 adet |
|---|---|
| çözünürlük | 128x64 |
| Denetleyici | ST7033 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Tepki süresi | 5 ms |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| VA boyutu | 76(G)* 16(Y) mm |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Modül boyutu | 80(G)* 22,5(Y)* 2,0(D) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Renk | 65 bin |
|---|---|
| Görüntüleme | 6:00 |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Görünür alan boyutu | 43.2mm × 57.6mm |
| Anahat boyutu | 50 mm * 69.20 mm * 2.30 mm |
| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Pim Sayısı | 24 pin |
|---|---|
| Renk Derinliği | 65K/262K |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Panel tipi | IPS |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |