| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 300000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |
| LED numarası | 3les |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC'si | ST7789T3 |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |
| Aktif alan | 198.000(G) × 111.696(Y) mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
| Pin numarası | 50pin |
| Anahat Boyutu | 211,1(G)×126,5(Y)×5,9(D) mm |
| Çözünürlük | 800*480 piksel |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
|---|---|
| Ekran Tipi | Normalde Siyah |
| Görüş açısı | Tüm |
| Boyut | 3.0 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Arayüz türleri | LVDS dijital giriş |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Görüş açısı | 170° (CR≥10) |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz türleri | RGB |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran modu | Normal Beyaz |