| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 198.000 (Π) × 111.696 (Υ) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Αριθμός PIN | 50pin |
| Μέγεθος περιγράμματος | 211,1 (Π) × 126,5 (Υ) × 5,9 (Β) mm |
| Ψήφισμα | break |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |