| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Verpakking Details | karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T D/P Paypal |
| Levering vermogen | 300000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Aanraakscherm | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Reactietijd | 5 ms |
| Actief gebied | 27.72 (W) ×27.72 (H) |
| Interface | SPI |
| Werktemperatuur | -20°C tot + 70°C |
| LED -nummer | 3les |
|---|---|
| voeding | 2,8 V |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Actief gebied | 198.000 (B) × 111.696 (H) mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Pin -nummer | 50 pin |
| Omtrekgrootte | 211,1(B)×126,5(H)×5,9(D) mm |
| Oplossing | 800*480 pixels |
| Bestuurder IC | ST7701S |
|---|---|
| Weergavetype | Normaal zwart |
| Kijkhoek | ALLE |
| Maat | 3,0 duim |
| Touchscreen | Nee |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |