| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| kijkhoek | IPS |
|---|---|
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Achterlichttype | LED |
| Reactietijd | 5 ms |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +85°C |
|---|---|
| Verbinden | 4 draden SPI-interface |
| Omtrekgrootte | 100,5(L) X 33,5(B) X 6,3(T) mm |
| Display -modus | Passieve matrix |
| Rijmethode | 1/64 Werkcyclus |
| Actief gebied | 43,2(H) *57,6(V) (2,8 inch) |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 ((nits) |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Pinnen nummer | 50 pin's |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 300000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,3 inch |
| Pinnen nummer | 45 spelden |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Connectiviteit | Plugging (aanpasbaar) |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Pin -nummer | 40 pin |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 |
| Verbinden | ZIF FPC 46 mm |
| Schermtype | TFT |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |