| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| زاویه دید | IPS |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 1.54 اینچ |
| دمای کار | -20 ~ 70 ℃ |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| زمان پاسخ | 5 خانم |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اتصال | 4 سیم رابط SPI |
| اندازه طرح کلی | 100.5 (L) X 33.5 (W) X 6.3 (T) میلیمتر |
| حالت نمایش | ماتریس منفعل |
| روش رانندگی | 1/64 چرخه کار |
| منطقه فعال | 43.2 (H) *57.6 (V) (2.8 اینچ) |
|---|---|
| درخشندگی سطحی | 1000 cd/m2 (nits) |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| اتصال | اتصال به برق |
| شماره پین ها | 50 پین |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-4 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 300000 در ماه |
| محل منبع | چین |
| منبع نور | LED سفید*6 (قابل تنظیم) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 4.3 اینچ |
| شماره پین ها | 45 پین |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| قابلیت اتصال | وصل کردن (قابل تنظیم) |
| رنگ الود | RGB |
|---|---|
| شماره پین | 40 پین |
| درخشندگی سطحی | 500 سی دی بر متر مربع |
| اتصال | ZIF FPC 46mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نام | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی | 450cd/m2 |
| نوع LCD | ماتریس فعال a-Si TFT |
| تعداد نقاط | 240x(RGB)x320 |
| صفحه لمسی | نه |
|---|---|
| روشنایی | 220 سی دی بر متر مربع |
| ابعاد | 105.5 (w) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| نوع نمایش | TFT |
| زاویه دید | ساعت 6 |
| دمای کار | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 2.95 اینچ |
| راندن | ST7701S |
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | IPS |