| حالت نمایش | مشکی معمولی |
|---|---|
| رابط | حصار |
| قطعنامه | 128*128 پیکسل |
| جهت مشاهده | رایگان |
| برنامه | ساعت هوشمند |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| طرح کلی | با توجه به نقاشی طرح ضمیمه |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| نمایش | OLED |
| اتصال FPC | 4pin ، لحیم کاری |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| نقاط تماس | 2 ~ 10 موجود است |
|---|---|
| گام صدا | 0.5 میلی متر |
| سطح سخت | ≥7 ساعت |
| شیشه های یخ زده | لیوان ایتو 1.1 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 105.5*66.2*2.95mm |
| روشنایی | 350 سی دی / متر مربع |
|---|---|
| لمس کنید | CTP |
| رنگ | 16.7 متر |
| طرح | 86.80 میلی متر * 56.50 میلی متر * 3.90 میلی متر T |
| نوع نور پس زمینه | رهبری کرد |
| نوع پنل | TFT |
|---|---|
| رنگ نمایشگر | سفید آبی اختیاری |
| صفحه لمسی | بدون صفحه نمایش لمسی (اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش | 0.96 اینچ |
| اتصال | لحیم کاری / هاتبار (قابل تنظیم) |
| رنگ ها | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 ~ 70 |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه | 5 اینچ |
| منطقه فعال | 62.10 (H)x110.40 (V) |
| درخشندگی سطحی | 300 cd/m2 (nits) |
|---|---|
| رنگ ها | 262 هزار |
| ترتیب پیکسل | راه راه عمودی RGB |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| منطقه فعال | 61.56 (H)x109.53 (V) |
| اندازه نمایشگر | 4 اینچ |
|---|---|
| رابط | RGB+SPI |
| شماره پین | 40 پین |
| اتصال | ZIF |
| صفحه نمایش لمسی | بدون لمس، (با CTP اختیاری) |
| درخشندگی سطحی | 60 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40 ~ 85+ |
| Pixel Pitch | 0.13 x 0.13 (mm) |
| جهت مشاهده | همه زاویه های دید |
| شماره پین | 14 پین (قابل سفارشی سازی) |