| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Rysunek | Zgodnie z załączonym rysunkiem |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,7*0,7 MM |
| Wyświetlacz | OLED |
| Złącze FPC | 4pin, lutowanie |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Jasność | 350cd/m2 |
|---|---|
| dotykać | CTP |
| Zabarwienie | 16,7m |
| Zarys | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~ 70 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar | 5 cali |
| Obszar aktywny | 62,10 (wys.) x 110,40 (pion.) |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Zabarwienie | 262 tys |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Obszar aktywny | 61,56 (wys.) x 109,53 (pion.) |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Luminancja powierzchni | 60 Cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ + 85 ℃ |
| Rozstaw pikseli | 0,13 x 0,13 (mm) |
| Kierunek patrzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 14 pinów (można dostosować) |