| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Temperatura pracy | -30°C do +85°C |
|---|---|
| Łączyć | 4-przewodowy interfejs SPI |
| Rozmiar konturu | 100,5 (dł.) X 33,5 (szer.) X 6,3 (gł.) mm |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| Metoda jazdy | 1/64 Cykl pracy |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-47 TYGODNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,3 cala |
| Liczba pinów | 45 szpilek |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |