| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| γωνία θέασης | IPS |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +85°C |
|---|---|
| Συνδέω | 4 καλώδια Διασύνδεση SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 100,5 (L) X 33,5 (Π) X 6,3 (Τ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 Κύκλος εργασίας |
| Ενεργή περιοχή | 43,2 (H) *57,6 (V) (2,8 ίντσες) |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (νίτσες) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 πινάκια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 45 καρφίτσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Συνδεσιμότητα | Συμπλήρωση (προσαρμόσιμη) |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 |
| Συνδέω | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |