| FPC | 15pin |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| LED αριθμός | 3LEDS |
| Ενεργή περιοχή LCD | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Εικόνα αφής | ΟΧΙ |
| Εξέταση | Πλήρης εικόνα |
| Αριθμός πινών | 24 καρφίτσες |
| Χρωματική διάσταση | RGB 100% |