| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Driver IC | ST7262 |
| Verrichtingstemperatuur (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Sollicitatie | Consumentenelektronica, slimme wearables, etc. |
| Leverancierstype | Vervaardiging |
| Oplossing | 480 x 480 pixels |
| Richting bekijken | Alle |
| Afmetingen | 42,72(H)* 60,26(V)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Oplossing | 240*320 |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| FPC-verbinding | 18PIN, soldeertype |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |
| Materiaal | Tft |
|---|---|
| TFT-interface | RGB |
| Achterlicht Lichtsterkte | 300 CD/M2 |
| Pixelhoogte | 219(H) x 225(V) |
| Aantal stippen | 1280(RGB)*120 |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Aanraakscherm | NEE |
| Het bekijken | Volledige weergave |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
| Kleurbereik | RGB 100% |