| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| Helderheid | 350cd/m2 |
|---|---|
| aanraken | CTP |
| Kleuren | 16,7m |
| Schetsen | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Maat | 5 inch |
| Actief gebied | 62,10(H)x110,40(V) |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Kleuren | 262K |
| Pixelarrangement | RGB verticale streep |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 61,56(H)x109,53(V) |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Oppervlakteluminantie | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40~+85℃ |
| Pixelafstand | 0.13 x 0,13 (mm) |
| Kijkrichting | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 14 pinnen (kan worden aangepast) |