| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| Rozmiar modułu | 50 * 69,2 Mm * 2,4 T |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Typ ekranu | Tft |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 300 CD/M2 (dostosowywany) |
| Interfejs | Linie SPI 4 |
| Typ panelu | Tft |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ dotyk | z/bez RTP/CTP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Złącze | 14 Pin Socket FPC |
| Typ | IPS |
| Technologia | Tft |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP/RTP |
| Rozmiar AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| nazwa | 2,9 -calowy ekran LCD |
|---|---|
| Głębia koloru | monochromia |
| Temperatura pracy | -10 do 60 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| Typ LCD | FFSTN, pozytywny |
|---|---|
| Wymiary | 93,0 mm x 70,0 mm x 12,0 mm |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Złącze | Złącze 18-pinowe FPC |