| Arka ışık | 4 LED |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| Arayüz | SPI 4 hatları |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Piksel Aralığı | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,6 inç |
| Anahat Boyutu | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunma türü | RTP/CTP ile/olmadan |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | 14pin Socket FPC |
| Tip | IPS |
| Teknoloji | TFT |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | CTP/RTP |
| AA Boyutu | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Piksel düzenlemesi | RGB Şerit |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Anahat Boyutu | 190*138*5,78 mm |
|---|---|
| AA Boyutu | 154,21x85,92 mm |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| isim | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |