| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 700 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Γωνία θέασης | Όλα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5 ίντσες |
| Μέγεθος οθόνης | 3,9 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Rgb |
| Διασύνδεση | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος | Οθόνη LCD IPS TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 240 (Υ)×320 (V) |
| LED οπίσθιος | Λευκό, 2 ΤΕΜ |
|---|---|
| ψήφισμα | 128x64 |
| Ελεγκτής | ΣΤ7033 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ σε 80℃ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Χρωματιστά | 65 χιλ. |
|---|---|
| Εξέταση | 6:00 |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Μέγεθος ορατής περιοχής | 43.2mm × 57.6mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |