| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Viewing Angle | IPS, All Viewing Angles |
| Backlight Type | LED |
| Name | LCD Segment Display Module |
|---|---|
| Backgroundcolor | Black |
| View Angle Direction | 12 O'clock |
| Duty | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Outline Dimensions | 50 Mm * 69.20 Mm * 2.3 Mm |
|---|---|
| Storage Temperature | -30 ~ +80 |
| Screen Size | 2.8inch |
| Signal Types | 4-wire Resistor TP |
| Tp Option | With Resistive Touch Panel |
| Active Area | 61.88(H) X 123.77(V) |
|---|---|
| Size | 5.45inch |
| Viewing Angle | All |
| Display Type | TFT LCD |
| Panel Type | LCD |
| Contrast Ratio | 800:1 |
|---|---|
| Size | 5 Inch |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Display Technology | LCD |
| Luminance | 350 Cd/m2 |
| Backlight Type | White LED |
|---|---|
| Dot Pitch ( W×H ) | 0.153 (H) X 0.153 (V) |
| Driver Ic | ST7789V Or ILI9341V |
| Size | 2.4inch |
| Module Size | 42.72 (W) X 60.26 (L) X 2.6 (T) |
| Drive IC | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Brightness | 300 Cd / M2 |
| Lcd Interface | LVDS |
| VA Size | 108 Mm X 64.8 Mm |
| Usage | Notebook LCM, TV-LCM |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Optimum Resolution | 800*1280 |
| Input Voltage | 2.8~3.3V |
| View Direction | ALL |
| Commodity | 8 Inch Color Display |
| Module Size | 120.7 Mm * 75.8 Mm * 2.8 Mm T |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O ' Clock |
| Screen Size | 5 Inches |
| Va Size | 108 Mm X 64.8 Mm |
| Interface | 24 − Bit RGB Strip |
| Interface | RGB |
|---|---|
| Size | 10.1 Inch |
| Viewing Angle | All |
| Brightness | 300cd/m² |
| Pins Number | 40PINS |