| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,153 (Υ) x 0,153 (V) |
| Οδηγός IC | ST7789V ή ILI9341V |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Μέγεθος ενότητας | 42,72 (Π) x 60,26 (Μ) x 2,6 (Τ) |
| DRIVE IC | OTA7001AC / OTA9960A |
|---|---|
| Λάμψη | 300 CD / M2 |
| Διασύνδεση | LVDS |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Χρήση | Notebook LCM, TV-LCM |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Μέγεθος ενότητας | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm Τ |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Διασύνδεση | Λωρίδα RGB 24 − bit |
| Διασύνδεση | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,1 ίντσα |
| Γωνία θέασης | όλοι |
| Λάμψη | 300cd/m ² |
| Αριθμός καρφίτσες | 40PINS |
| Pixel Pitch | 0,180 (Π) × 0,180 (Υ) (χιλ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB λουρίδα |
| Ψήφισμα | 640 RGB (Υ) x 480 (V) |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος οθόνης αφής | ανθεκτική οθόνη αφής |
| Ονομα | Οθόνη αφής 2,4 ιντσών TFT |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Ψήφισμα | 240x320 κουκκίδες |
| Τροχαία | Ανθεκτικός |