| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,44 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 29,00 (Π) x 34,41 (Υ) x 2,25 (Τ) |
| Ενεργή περιοχή | 25,50 (Π) x 26,50 (Υ) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |
| ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Χρωματική γκάμα | 72% NTSC |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τροχαία | RTP |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Διασύνδεση | RGB |
| Αριθμός καρφίτσες | 40 καρφίτσες |
| Τύπος LCD | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| μέγεθος μονάδας | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Χρωματιστά | 262K |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |