| Τάση Drive LCD | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Διασύνδεση | Συνδετήρας,LVDS,MIPI,RGB,8bit) |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τρόπος εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Ενεργή περιοχή TFT | 48.96*73.44 |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 12:00 |
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | R.G.B. κάθετο λωρίδα |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ θετικό |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 62,10 (H)x110,40 (V) |
| Διαστάσεις | 65,8 Χ 36,8 Χ 6,2 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος προβολής | 53,0 Χ 24,6 χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| γωνία θέασης | IPS |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ, θετικό |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| μέγεθος μονάδας | 79,05 X 39,5 X 8,24 χιλ. |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| Λάμψη | 350cd/τετρ.μέτρο |
|---|---|
| επαφή | CTP |
| Χρωματιστά | 16,7μ. |
| Περίγραμμα | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Ενεργή περιοχή | 43,2 (H) *57,6 (V) (2,8 ίντσες) |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (νίτσες) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 πινάκια |
| Ενεργή περιοχή | 198.000 (Π) × 111.696 (Υ) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Αριθμός PIN | 50pin |
| Μέγεθος περιγράμματος | 211,1 (Π) × 126,5 (Υ) × 5,9 (Β) mm |
| Ψήφισμα | break |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |