| Lcd Drive Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | Connector,LVDS,MIPI,RGB,8-bit) |
| Backgroundcolor | White |
| Display Mode | VA, Negative |
| Tft Active Area | 48.96*73.44 |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O’clock |
| Pixel Configuration | R.G.B. Vertical Stripe |
| Backlight Luminance | 220 Cd/m2 |
| Lcd Type | STN Positive |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20~70 |
| Backlight Technology | LED |
| Size | 5 Inches |
| Active Area | 62.10(H)x110.40(V) |
| Dimensions | 65.8 X 36.8 X 6.2 Mm |
|---|---|
| Viewing Size | 53.0 X 24.6 Mm |
| Backlight Type | LED |
| Viewing Angle | 6:00 |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |
| Lcd Type | STN, Positive |
|---|---|
| Backlight | Led Backlight |
| Module Size | 79.05 X 39.5 X 8.24 Mm |
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Controller | S6B0724 |
| Brightness | 350Cd / M2 |
|---|---|
| Touch | CTP |
| Colors | 16.7M |
| Outline | 86.80 Mm * 56.50 Mm * 3.90 Mm T |
| Backlight Type | LED |
| Active Area | 43.2(H) *57.6(V) (2.8inch ) |
|---|---|
| Surface Luminance | 1000 Cd/m2(nits) |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Connect | Plugging In |
| Pins Number | 50Pins |
| Active Area | 198.000(W) × 111.696(H) Mm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃ To +70℃ |
| Pin Number | 50PIN |
| Outline Size | 211.1(W)×126.5(H)×5.9(D) Mm |
| Resolution | 800*480 Pixels |
| Interface | Mipi 2lane |
|---|---|
| VA Size | 53.28 Mm * 71.04 Mm |
| Viewing Direction | 9 O'clock |
| Resolution | 480 * 640 Dots |
| Lcd Type | CTP |