| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Μέγεθος ενότητας | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm Τ |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
| Μέγεθος VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Διασύνδεση | Λωρίδα RGB 24 − bit |
| Διασύνδεση | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 10,1 ίντσα |
| Γωνία θέασης | όλοι |
| Λάμψη | 300cd/m ² |
| Αριθμός καρφίτσες | 40PINS |
| Pixel Pitch | 0,180 (Π) × 0,180 (Υ) (χιλ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB λουρίδα |
| Ψήφισμα | 640 RGB (Υ) x 480 (V) |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Τύπος οθόνης αφής | ανθεκτική οθόνη αφής |
| Ονομα | Οθόνη αφής 2,4 ιντσών TFT |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Κλίμακα εμφάνισης | 4: 3 |
| Ψήφισμα | 240x320 κουκκίδες |
| Τροχαία | Ανθεκτικός |