| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Μέγεθος μονάδας | 50 * 69,2 mm * 2,4 t |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| όνομα | Εμφάνιση TFT με φως LED 7 ιντσών |
|---|---|
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Φωτεινότητα επιφάνειας | 450cd/m2 |
| Τύπος οθόνης LCD | ενεργός μήτρα α-Si TFT |
| Αριθμός σημείων | 240x (RGB) x320 |
| Όνομα | Οθόνη LCD 7 τμημάτων |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τύπος οθόνης | HTN αρνητικό, μεταδοτικό |
| Θερμοκρασία | 0 έως 50 ℃ |
| Οδηγός IC | AIP31621E |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 235x143x5,9mm |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 1024x600 |
| Συνδεσιμότητα | LVDS |
| Λάμψη | 200 Cd/m2 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2,88 ίντσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Διαστάσεις | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Λάμψη | 450 cd/m2 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 40,6*56,6*2,7 χλστ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Σύνδεσμος | COB+PIN, 36 αριθμοί |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |