| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Δυναμικό | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 100000 pc/μήνες |
| Τύπος διασύνδεσης | Καρφίτσα+ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Εργασιακή προμήθεια | 5.0V |
|---|---|
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος διασύνδεσης | COB+Ζέβρα |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Χρωματιστά | 65 χιλ. |
|---|---|
| Εξέταση | 6:00 |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Μέγεθος ορατής περιοχής | 43.2mm × 57.6mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |