| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Colors | 262K |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Active Area | 61.56(H)x109.53(V) |
| Light Source | White LED*6 ( Customizable ) |
|---|---|
| Screen Size | 4.3 Inches |
| Pins Number | 45 Pins |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Connectivity | Plugging ( Customizable ) |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Brightness | 220 Cd/m2 |
| Dimensions | 105.5 ( W ) Mm X 67.2 ( H ) Mm X 3.95 ( D ) Mm |
| Display Type | TFT |
| Viewing Angle | 6 O ' Clock |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Working Supply | 3.3v |
|---|---|
| Interface Type | PIN, 36 Numbers |
| Backligaht | Blue Backlight |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Voltage | 5V |
| Production Capacity | 100000 PC/monthes |
| Interface Type | COB+PIN |
| Customized | Customized |
| Storage | -10℃ To 60℃ |
|---|---|
| Viewing Angle | 12O'clock |
| Driver Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Working | 0 To 50℃ |
| Customized | Customized |
| Colors | 65K |
|---|---|
| Viewing | 6:00 |
| Backlight Color | White |
| Visible Area Size | 43.2mm×57.6mm |
| Outline Size | 50 Mm * 69.20 Mm * 2.30 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Module Size | 34.00*43.70*2.5 |
| Driver Lc | ST7262 |
| Display Color | 262k |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Lnterface | 4W SPI / Customized |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Technology Type | A-Si |