| Connect | Plugging In |
|---|---|
| Backlight Color | Green Backlight |
| Operating Temperature | -10°C To +60°C |
| Resolution | 128x64 |
| Backlight | LED Backlight |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Material | TFT |
|---|---|
| Tft Interface | RGB |
| Backlight Luminance | 300 Cd/m2 |
| Pixel Pitch | 219(H) X 225(V) |
| Number Of Dots | 1280(RGB)*120 |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Va Size | 109 ( H ) * 14 (W) Mm |
| Color | Red, Blue Or Yellow |
| Drive Parameter | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Dimensions | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 Mm ( T ) |
| Resolution | Customized |
|---|---|
| Drive | ST7789V |
| Voltage | 3.0V |
| Interface Type | SPI |
| Storage Temperature | - 10°C To + 60°C |
| Aa Size | 30.60(W) X 40.80(H) |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Pin Number | 14 PIN |
| Interface Types | 4Wire SPI |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Driver Lc | ILI9488 |
| Active Area | 48.96(H)x73.44(V) |
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Display Colors | 262K |
| VA Size | 76(W)* 16(H) Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O'clock |
| Display Mode | VA, Negative |
| Module Size | 80(W)* 22.5(H)* 2.0(T) Mm |
| Touchscreen | No |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Active Area | 30.57(W)* 22.76(H) Mm |
| Dimensions | 35.65(W)* 32.50(H)* 4.10(T) Mm |
| Module Size | 211.1(H) X 126.5(V) X (5.9)(T)mm |
| Driving Ic | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400cd/m2 |
| View Direction | ALL O’clock |
| Size | 4.3 Inch |
| Outline Dimension | 105.46x67.10x3.00mm |