| Συνδέω | Συνδέεται. |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Πράσινο Backlight |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Ψήφισμα | 128x64 |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Οδηγώ | ST7789V |
| Δυναμικό | 3,0V |
| τύπος διεπαφής | SPI |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | - 10 ° C έως + 60 ° C |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Διασύνδεση | 4Line SPI |
|---|---|
| Οδηγός lC | ILI9488 |
| Ενεργός χώρος | 48,96(H)x73,44(V) |
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ενεργή περιοχή | 30.57 (w)* 22.76 (h) mm |
| Διαστάσεις | 35.65 (w)* 32.50 (h)* 4.10 (t) mm |
| μέγεθος μονάδας | 211.1 (h) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| Οδήγηση IC | Επικαιροποιημένο |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 400CD/m2 |
| Δείτε την κατεύθυνση | Όλες |
| Μέγεθος | 4,3 ίντσα |
| Περίγραμμα διάστασης | 105,46x67,10x3,00mm |