| اتصال | اتصال به برق |
|---|---|
| رنگ نور پس زمینه | نور پس زمینه سبز |
| دمای عملیاتی | -10 تا +60 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 |
| نور پس زمینه | نور پس زمینه |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| مواد | TFT |
|---|---|
| رابط TFT | RGB |
| درخشندگی نور پس زمینه | 300 CD/m2 |
| Pixel Pitch | 219 (H) x 225 (V) |
| تعداد نقاط | 1280(RGB)*120 |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| اندازه وا | 109 ( H ) * 14 (W) mm |
| رنگ | قرمز، آبی یا زرد |
| پارامتر درایو | 1/4 وظیفه 1/3 تعصب |
| ابعاد | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 mm ( T ) |
| وضوح | سفارشی |
|---|---|
| محرک | ST7789V |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نوع رابط | حصار |
| دمای ذخیره سازی | - 10 درجه سانتیگراد تا + 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه AA | 30.60 (W) x 40.80 (H) |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| شماره پین | 14 پین |
| انواع رابط | 4 سیم SPI |
| رابط | 4 خط SPI |
|---|---|
| راننده Lc | ILI9488 |
| منطقه فعال | 48.96 (H)x73.44 (V) |
| روشنایی | 400 سی دی در متر مربع |
| رنگ ها | 262k |
| اندازه VA | 76(W)* 16(H) mm |
|---|---|
| زاویه مشاهده | ساعت 6 |
| حالت نمایش | VA، منفی |
| اندازه ماژول | 80(W)* 22.5(H)* 2.0(T) میلی متر |
| صفحه لمسی | هیچ |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| رابط | حصار |
| منطقه فعال | 30.57 (w)* 22.76 (ساعت) میلی متر |
| ابعاد | 35.65 (w)* 32.50 (ح)* 4.10 (t) میلی متر |
| اندازه ماژول | 211.1 (ح) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| عکسبرداری | NV3041A-01 |
|---|---|
| درخشندگی | 400cd/m2 |
| مشاهده جهت | تمام ساعت |
| اندازه | 4.3 اینچ |
| ابعاد طرح | 105.46x67.10x3.00 میلی متر |