| Łączyć | Podłączanie |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Zielone podświetlenie |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Rezolucja | 128x64 |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Tworzywo | Tft |
|---|---|
| Interfejs TFT | RGB |
| Światło tylne Światłość | 300 CD/M2 |
| Piksel | 219(wys.) x 225(pion) |
| Liczba kropek | 1280(RGB)*120 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
| rezolucja | Dostosowane |
|---|---|
| Prowadzić | ST7789V |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Typ interfejsu | SPI |
| Temperatura przechowywania | - 10 ° C do + 60 ° C |
| Rozmiar AA | 30,60 (szer.) x 40,80 (wys.) |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Numer pin | 14 pinów |
| Typy interfejsów | 4-przewodowy SPI |
| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Wielkość VA | 76(szer.)* 16(wys.) mm |
|---|---|
| Kąt oglądania | 6 |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Rozmiar modułu | 80(szer.)* 22,5(wys.)* 2,0(gł.) mm |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Ekran dotykowy | NIE |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Obszar aktywny | 30,57 (szer.)* 22,76 (wys.) mm |
| Wymiary | 35,65 (szer.)* 32,50 (wys.)* 4,10 (gł.) mm |
| rozmiar modułu | 211,1 (wys.) x 126,5 (pion.) x (5,9) (gł.) mm |
| IC Jazda | NV3041A-01 |
|---|---|
| Luminance | 400CD/M2 |
| Wyświetl kierunek | Całą godzinę |
| Rozmiar | 4,3 cala |
| Zarys Wymiar | 105,46 x 67,10 x 3,00 mm |