| Podświetlenie | niskie zużycie energii |
|---|---|
| Interfejs | MCU16 bitów |
| Typ | TFT, TFT LCD |
| Piksel | 480x800 |
| Zarys mm | 57,86*97,70*3,93 MM |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Wymiary | 99,5 (w)* 67,7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Warunek napędu | 1/4 Duty 1/3bias |
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Liczba szpilek | 25 szpilek |
| Woltaż | 5.0 v |
| Sposób połączenia | Szpilka |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Kolor wyświetlania | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Woltaż | 5v |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 50 ° C. |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Typ interfejsu | PIN, 46 Numbers |
| kolor podświetlenia | Biały |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0~+50℃ |
| dostosowane | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | dostosowane |
| Złącze | PIN, 34 liczby |