| Οπίσθιος φωτισμός | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | MCU16 κομμάτι |
| Τύπος | TFT, TFT LCD |
| Εικονοστοιχείο | 480x800 |
| Περίληψη χιλ. | 57,86*97,70*3,93 ΜΜ |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Καρφίτσα | 14 |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 240 ((RGB) X 320 |
| τύπο προϊόντος | TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +85°C |
| Περίγραμμα διάστασης | 42,72x60,26x3,05mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Διαστάσεις | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Αριθμός καρφίτσες | καρφίτσα 25 |
| Δυναμικό | 5.0 Β |
| Δρόμος σύνδεσης | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Εμφάνιση χρώματος | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Δυναμικό | 5V |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ° C έως 50 ° C |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 46Numbers |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |