| Achtergrondverlichting | Laag stroomverbruik |
|---|---|
| Interface | MCU16 beetje |
| Type | TFT, TFT LCD |
| Pixelveld | 480x800 |
| Overzicht mm | 57,86*97,70*3,93MM |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Aantal stippen | 240 ((RGB) X 320 |
| producttype | TFT LCD |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Overzichtsdimensie | 42,72x60,26x3,05mm |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Afmetingen | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Aantal pinnen | speld 25 |
| Spanning | 5.0 V |
| Verbindingsweg | Pin |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Weergave kleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Spanning | 5V |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 50 ° C |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Interfacetype | Pin, 46Numbers |
| Achterlichtkleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50℃ |
| aangepast | aangepast |
| Schermgrootte | aangepast |
| Aansluiting | Pin, 34 nummers |