| Arka ışık | düşük güç tüketimi |
|---|---|
| Arayüz | MCU16bit |
| Tip | TFT, TFT LCD |
| Piksel perdesi | 480x800 |
| Anahat mm | 57.86*97.70*3.93MM |
| Color | 262K |
|---|---|
| Touch Screen | No |
| Number Of Dots | 320RGB * 320 |
| Outline Size | 40.6 ( W ) × 56.6 ( H ) × 2.7 ( T ) |
| Display Area | 36.72(H)x48.96(V)mm |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Boyutlar | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Sürücü koşulu | 1/4 Duty1/3bias |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Pin sayısı | 25 pin |
| Gerilim | 5.0 V |
| Bağlantı yolu | Pin |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| EKRAN RENK | Özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| Gerilim | 5V |
|---|---|
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ° C ila 50 ° C |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Arayüz türü | Pin, 46NUMBER |
| arka ışık rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | Pim, 34 sayı |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
|---|---|
| arka ışık rengi | Yeşil Arka Işık |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Arka ışık | LED arka ışık |