| Anahat boyutları | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| En boy oranı | 16: 9 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Çözünürlük | 800*400 piksel |
| Ekran tipi | TFT |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | TFT |
| Arayüz | FPC |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Pim numarası | 24 pin |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Çözünürlük | 80*160 piksel |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sürmek | ST7789V |
| Gerilim | 3.0V |
| Arayüz türü | SPI |
| Saklama sıcaklığı | - 10 ° C ila + 60 ° C |
| Arayüz | RGB 16 bit |
|---|---|
| Işık kaynağı | 8 - Ledli Beyaz |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,5 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| LCD tipi | IPS |
| Modül boyutu | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| TFT Aktif Alanı | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Piksel yapılandırması | R.G.B. Dikey Şerit |
| Arka Aydınlatma Parlaklığı | 220 CD/m2 |
| LCD tipi | STN Pozitif |