| Taşıma Paketi | Standart Karton Paket |
|---|---|
| yapıştırma yöntemi | hava bağlama, optik bağlama |
| FPC | 50pin |
| Anahat Boyutu | 31.28x30.3x1.45 |
| Dokunma tipi | RTP/ CTP ile/ Olmadan |
| Etkin Alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 saat |
| Parlaklık | 250 Nit |
| ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Görüntüleme açısı | saat 3 |
|---|---|
| VA boyutu | 50,5(G)* 88,5(Y) mm |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün türü | TFT LCD ekran |
| Anahat Boyutu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 12:00 |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Modül boyutu | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Renk | 262k |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |