| Wielkość VA | 130(szer.)* 80(wys.) mm |
|---|---|
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | COB+PIN, 35 cyfr |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Wielkość VA | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar zarysu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Driver Ic | HT1623 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operating Temperature | -30~80℃ |
| Back Polarizer | Transmissive |
| Power Consumption | 25 watts |
| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Rodzaj LCD | IPS |
| Rozstrzygnięcie | 170*320 |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| interfejs | 4SPI |
| Pakiet transportowy | Standardowe opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Metoda klejenia | wiązanie powietrzne, wiązanie optyczne |
| ZKP | 50pin |
| Rozmiar konturu | 31.28x30.3x1.45 |
| Typ dotykowy | z/ bez RTP/ z CTP |
| Obszar aktywny | 95,04 (w) × 53,856 (v) mm |
|---|---|
| Żywotność diody LED | 50000 godzin |
| Jasność | 250 nitów |
| produkt | 40,3-calowy wyświetlacz IPS TFT |
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Kąt oglądania | Godzina trzecia |
|---|---|
| Wielkość VA | 50,5 (szer.)* 88,5 (wys.) mm |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura robocza | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Rozmiar ekranu | 1,44 cala |
|---|---|
| Kąt oglądania | Godzina 12.00 |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |