| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Μέγεθος ενότητας | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 480x800 |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | COB+Ζέβρα |
| Θερμοκρασία | 0°C-+50°C |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Δασμός | 1/4 |
| Διασύνδεση | SPI 4 συρμάτων |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά μαύρο |
| Διάσταση περιγράμματος | 50.00x69.20x2.30mm |
| Οδηγός lC | ST7789V |
| Μέγεθος οθόνης | 2.8» |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Τύπος σύνδεσης | PIN (προσαρμοσμένο) |
| Μέγεθος VA | 105(Π)* 51(Υ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Σχεδιασμός του Lcm | 180 (h) * 104 (W) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Μέγεθος περιοχής παρακολούθησης | 165 * (H) * 100 (W) mm |
| Κουμπιά | Παίξτε/παύστε, όγκο,πριν,πίσω |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, υγειονομική περίθαλψη, αυτοκινητοβιομηχανία, οικιακές συσκευές |
| Διασυνδέομαι | MCU - SPI 4 Wire |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Καθήκον, 1/3 Μεροληψία |
|---|---|
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέγεθος περιγράμματος | 48,0(Π)* 65,0(Υ)* 2,8(Τ) χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος | 10" TFT |
|---|---|
| Οδηγός IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος διεπαφής | RGB |
| Πίσω φως | 39-Dies White LED Light |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Ενεργή περιοχή | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50000 Ώρες |
| Λάμψη | 250 NIT |
| προϊόν | 4.3 ιντσών IPS TFT LCD οθόνη |
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |