| انواع رابط | ورودی دیجیتال LVDS |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اتصال | اتصال به برق |
| اندازه صفحه نمایش | 8.0 اینچ |
| زاویه دید | 170 درجه (CR≥10) |
| اندازه ماژول | 55.26x84.69x3.35 میلی متر |
|---|---|
| قطعنامه | 480x800 |
| روشنایی | 300 سی دی در متر مربع |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| انواع رابط | MIPI (قابل تنظیم) |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| اتصالات | COB + گورخر |
| دما | 0℃-+50℃ |
| تعصب | 1/3 |
| وظیفه | 1/4 |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| نور پسند | سفید |
| نوع اتصال دهنده | پین (سفارشی) |
| اندازه VA | 105 (W) * 51 (H) میلی متر |
| حالت نمایش | VA، منفی |
| طرح کلی LCM | 180 (ح) * 104 (w) * 12 میلی متر (t) |
|---|---|
| اندازه منطقه مشاهده | 165 * (ح) * 100 (w) میلی متر |
| دکمه ها | بازی/مکث ، حجم ، قبلی ، بعدی |
| کاربرد | صنعت ، مراقبت های بهداشتی ، خودرو ، لوازم خانگی |
| رابط | MCU - SPI 4 Wire |
| روش محرک | 1/4Duty، 1/3 Bias |
|---|---|
| روشنایی | 250 سی دی بر متر مربع |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| اندازه طرح کلی | 48.0 (W)* 65.0 (H)* 2.8 (T) میلیمتر |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اندازه | 10 "TFT |
|---|---|
| راننده | Hx8282a+Hx8696a |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نوع رابط | RGB |
| نور پس زمینه | 39-نور LED سفید Dies |
| لومینس سطحی | 450/سی دی |
|---|---|
| اندازه LCD | 2.1 اینچ |
| کالا | 1صفحه نمایش LCD TFT 3 اینچی |
| وضوح LCD | 480x480 نقطه |
| بعد طرح کلی | 69.19-71.74 * 2.45 میلی متر |
| منطقه فعال | 95.04 (W) 53.856 × (V) میلی متر |
|---|---|
| عمر LED | 50000 ساعت |
| روشنایی | 250 نیت |
| محصول | 4.3 اینچ IPS TFT LCD Display |
| ولتاژ منطق | 2.5V-3.3V |