| Ρύθμιση σημείων | 1024*600 |
|---|---|
| Χρώμα | 16.7 Μ |
| Ενεργή περιοχή | 222.72*125.28 |
| Οπίσθιος φωτισμός | 24-Dies White Led |
| Τύπος | TFT |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| Γωνιά προβολής | 6 |
|---|---|
| Μέγεθος | 4,3 ίντσες |
| Ψήφισμα | 480*272 Pixels |
| Οπίσθιος φωτισμός | 10 Λευκή LED |
| Τύπος LCD | TFT |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Εργασιακή προμήθεια | 5.0V |
|---|---|
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος διασύνδεσης | COB+Ζέβρα |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V ((Τυπική τιμή) |
| Τσιπ ελεγκτή | ST7565R |
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Σύνδεσμος διεπαφής | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI διεπαφή |