| Dot Arrangement | 1024*600 |
|---|---|
| Color | 16.7 M |
| Active Area | 222.72*125.28 |
| Backlight | 24-Dies White Led |
| Type | TFT |
| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Viewing Angle | 6 O'clock |
|---|---|
| Size | 4.3 Inches |
| Resolution | 480*272 Pixels |
| Backlight | 10 White LED |
| Lcd Type | TFT |
| Number Of Pins | 24 Pins |
|---|---|
| Color Depth | 65K/262K |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 Cd/m2 |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, Positive |
| Working Supply | 5.0V |
|---|---|
| Drive Mode | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Interface Type | COB+Zebra |
| View Angle Direction | 12o'clock |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Viewing Direction | 12 O' CLOCK |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Bias | 1/3 |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Lcd Type | VA, Nagative |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Dimensions | 42.72(W) X 59.46(H) X 2.34(T) |
| Luminance | 400 Cd/m2 |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Connection | Plug-in |
| Driver Ic | ST7701S |
|---|---|
| Display Type | Normally Black |
| Viewing Angle | ALL |
| Size | 3.0 Inch |
| Touchscreen | No |
| Display Color | Monochrome (Black And White) |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V(Typical Value) |
| Controller Chip | ST7565R |
| Polarizer Type | Transflective |
| Interface Connector | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI Interface |