| Kąt oglądania | 6 |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| Typ LCD | STN (niebieski), ujemny |
| Typ interfejsu | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 59,6 (szer.) mm x 108,3 (wys.) mm x 1,6 (gł.) mm |
|---|---|
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Tworzywo | Tft |
| Długość FPC | Typ złącza FPC |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Rozmiar panelu | 5 cali (przekątna) |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs TFT | RGB |
| Napięcie zasilania | 3-5V |
|---|---|
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Typ panelu | Moduł LCD TN-LCD |
| Rozmiar wizualny | 35,8 x 36,75 mm/dostosowany |
| skres modułu | 120,7 (wys.) x 57,08 (pion.) x 3,10 (MAKS.) (góra) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,6 cala |
| Interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar modułu | 34,0 * 42,9 Mm * 2,2 T |
|---|---|
| Typ LCD | IPS |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Typ ekranu | Tft |
| Interfejs | MCU 8080-8BIT |
| Wielkość VA | 130(szer.)* 80(wys.) mm |
|---|---|
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | COB+PIN, 35 cyfr |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Interfejs | 24 -bitowy interfejs RGB |
|---|---|
| IC kierowcy | OTA5180A |
| Rozmiar LCD | 4,3 cala |
| Kolor | 16M Kolory |
| Rezolucja | 480x272 |
| Driver Ic | HT1623 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operating Temperature | -30~80℃ |
| Back Polarizer | Transmissive |
| Power Consumption | 25 watts |