| Bağlamak | Sabitle |
|---|---|
| Dokunmatik Ekran | CTP |
| Arayüz türleri | RGB |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 30 pimli EDP arayüzü |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Renkler | 16,7 milyon |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 (Kişiselleştirilebilir) |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Tip | VA Ekranı |
| Pim numarası | 49PINS |
| Görüş Açısı Yönü | saat 6 |
| Sürüş Durumu | 5.0 V |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Anahat Boyutu | 190*138*5,78 mm |
|---|---|
| AA Boyutu | 154,21x85,92 mm |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| İsim | 2.4 inç TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| Renkli gam | %100 sRGB |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Yanıt Süresi | 5 ms |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 Santigrat Derece |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | HT1621 |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |