| Διασύνδεση | Διασύνδεση eDP 30 ακίδων |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Χρωματιστά | 16,7 Μ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | Καρφίτσα |
| Σύνδεσμος | Pin, 17 αριθμοί |
| Vop | 5V |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA |
| Αριθμός καρφίτσες | 49 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6 η ωρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 5.0 V |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | ΜΚΟ (προσαρμόσιμη) |
| Διάσταση περιγράμματος | 31,52x33,72x1,8 χλστ |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Μέγεθος περιγράμματος | 190*138*5,78 χλστ |
|---|---|
| Μέγεθος AA | 154.21x85.92 χιλ. |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Ονομασία | 2Δείκτης οθόνης LCD TFT 0,4 ιντσών |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| Έγχρωμη γκάμα | ΕΣΡΒ 100% |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 έως 50 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | HT1621 |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |