| Interfejs | 30-stykowe interfejs EDP |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Zabarwienie | 16,7 mln |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Kolor tła | Biały |
|---|---|
| Złącza | Szpilka |
| Złącze | PIN, 17 liczb |
| VOP | 5v |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Technologia wyświetlania | LCD |
|---|---|
| Typ | Wyświetlacz VA |
| Numer pinów | 49 PINÓW |
| Kierunek kąta widzenia | Godzina szósta |
| Warunki jazdy | 5.0 v |
| Typ panelu | LCD |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Nazwa | 2,4 -calowy wyświetlacz ekranu LCD TFT |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| Kolor Gamut | sRGB 100% |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Temperatura robocza | 0 do 50 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | HT1621 |
| Numer pinów | 19 szpilek |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Typ wyświetlania | VA LCD |
| Stronniczość | 1/3 |
| Napięcie napędu LCD | 5.0 V. |