| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| Omtrekgrootte | 85 mm (L) * 64 mm (B) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | RS232/TTL |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Kleurengamma | 72% NTSC |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| Interface | RGB |
| Aantal pinnen | 40 pinnen |
| LCD-type | TFT/TRANSMISSIVE |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| modulegrootte | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Type weergave | TFT LCD |
| Actief gebied | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Kleuren | 262K |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Interfacetype | LVDS |
|---|---|
| LCD-type | RTP |
| Maat | 8.0 |
| Oplossing | 1024*768 |
| Modulegrootte | 174,00×136,00×2,45mm |
| DOT-matrix | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30~80 |
| Weergavemodus | Transmissive TFT, |
| Puntafstand (B×H) | 0,1462*0,1462 |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Achterlicht | vier witte LED |
| Oorsprong | China |
| Actief gebied | 36,72 mm × 48,96 mm |