| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Rodzaj LCD | IPS |
| Rozstrzygnięcie | 170*320 |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| interfejs | 4SPI |
| Pakiet transportowy | Standardowe opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Metoda klejenia | wiązanie powietrzne, wiązanie optyczne |
| ZKP | 50pin |
| Rozmiar konturu | 31.28x30.3x1.45 |
| Typ dotykowy | z/ bez RTP/ z CTP |
| Kąt oglądania | Godzina trzecia |
|---|---|
| Wielkość VA | 50,5 (szer.)* 88,5 (wys.) mm |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 160 CD/m2 |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Liczba pinów | 10 pinów |
| Rozmiar konturu | 29,00 (szer.) x 34,41 (wys.) x 2,25 (gł.) |
| Obszar aktywny | 25,50 (szer.) x 26,50 (wys.) |
| Rozmiar konturu | 85 mm (dł.) * 64 mm (szer.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | RS232/TTL |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Kolor Gamut | 72% NTSC |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Rozmiar modułu | 54,46 (h) × 82,94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Obszar aktywny | 48,96 (h) × 73,44 (w) mm |
| Zabarwienie | 262k |