| Zarys Wymiary | 50 mm * 69,20 mm * 2,3 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ +80 |
| Rozmiar ekranu | 2,8 CAL |
| Typy sygnałów | 4-wire rezystor TP |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Obszar aktywny | 61,88 (h) x 123,77 (v) |
|---|---|
| Rozmiar | 5,45 cala |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Typ panelu | LCD |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Typ podświetlenia | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,153 (wys.) x 0,153 (pion.) |
| IC kierowcy | ST7789V lub ILI9341V |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rozmiar modułu | 42,72 (szer.) x 60,26 (dł.) x 2,6 (gł.) |
| Napęd IC | OTA7001AC/OTA9960A |
|---|---|
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs LCD | LVDS |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Stosowanie | Notebook LCM, TV-LCM |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Optymalna rozdzielczość | 800*1280 |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Towar | 8 -calowy wyświetlacz kolorów |
| Rozmiar modułu | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| Rozmiar ekranu | 5 cali |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Interfejs | 24-bitowy pasek RGB |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Piksel | 0,180 (szer.) × 0,180 (wys.) (mm |
|---|---|
| Interfejs LCD | Pasek RGB |
| Rezolucja | 640 RGB (wys.) x 480 (p.) |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Typ ekranu dotykowego | Rezystancyjny ekran dotykowy |
| Nazwa | 2,4 -calowy ekran dotykowy TFT |
|---|---|
| Screen_Type | TFT LCD |
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Rezolucja | 240x320 kropki |
| Touth | Rezystywny |