| Touchscreen | No |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Active Area | 30.57(W)* 22.76(H) Mm |
| Dimensions | 35.65(W)* 32.50(H)* 4.10(T) Mm |
| Module Size | 211.1(H) X 126.5(V) X (5.9)(T)mm |
| Drive Method | 1/4Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Outline Size | 48.0(W)* 65.0(H)* 2.8(T) Mm |
| Backlight Type | LED |
| Size | 10" TFT |
|---|---|
| Driver Ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Screen Type | TFT |
| Interface Type | RGB |
| Back Light | 39-Dies White LED Light |
| Size | 0.96 Inch |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.17925 Mm |
| Viewing Angle | 170° Horizontal, 160° Vertical |
| Backlight Type | LED |
| Interface | 4 SPI |
| Name | LCD 7 Segment Display |
|---|---|
| Backgroundcolor | White |
| Display Type | HTN Negative, Transmissive |
| Operating Temp | 0 To 50℃ |
| Driver Ic | AIP31621E |
| LED Backlight | White, 2PCS |
|---|---|
| Resolution | 128x64 |
| Controller | ST7033 |
| Storage Temperature | -30℃ To 80℃ |
| Response Time | 5 Ms |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | Amoled |
| Outline | 37.06(W) X19.52(H) Mm |
| Lcd Drive Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | Connector,LVDS,MIPI,RGB,8-bit) |
| Backgroundcolor | White |
| Display Mode | VA, Negative |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Display Mode | Normal White |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Screen Size | 9 Inches |
|---|---|
| Active Area | 198 (H) X 111.696(V)mm |
| Backlight Type | LED |
| Screen Type | TFT |
| Pins Number | 50 Pins |