| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,3 inch |
| Pinnen nummer | 45 spelden |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Connectiviteit | Plugging (aanpasbaar) |
| Interface | 30-pin eDP-interface |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Kleuren | 16,7 miljoen |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| naam | 2.4 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| Kleurengamma | SRGB 100% |
| Achtergrondverlichtingstype | LED's |
| Reactietijd | 5 ms |
| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| LCD -type | HTN -transmissief |
| Kijkhoek | Breed |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Achtergrondverlichting | Laag stroomverbruik |
|---|---|
| Interface | MCU16 beetje |
| Type | TFT, TFT LCD |
| Pixelveld | 480x800 |
| Overzicht mm | 57,86*97,70*3,93MM |