| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Kijkhoek | IPS, Alle kijkhoeken (85/85/85/85) |
| technologie | LCD-scherm |
| Verbinding | ZIF FPC |
| touchscreen | Ja |
| schermtype | Grafisch |
|---|---|
| Weergavegrootte | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht 1/9 bias |
| Rohs-compatibel | Ja |
| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Actief gebied | Aanpasbaar |
|---|---|
| Contrastverhouding | 500: 1 |
| Touchscreen | 4-draads resistief (optioneel/aanpasbaar) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |